Vážení zájemci o studium na Akademii umění a kultury!

Důležité oznámení! 

Od 31.5.2021 se opět vracíme do ZUŠ k prezenční výuce Akademie umění a kultury pro seniory. Výuka bude pokračovat podle původních rozvrhů bez povinnosti testování ve skupinách 10 studentů + učitel. Podrobnosti se domluví s pedagogy. Zůstávají v platnosti hygienická nařízení, jako nošení respirátorů a zvýšená opatrnost.

 

 

 

 

 

 

Od podzimu 2020 běží další tříletý cyklus studia Akademie umění a kultury pro seniory. Letos jsou otevřeny 4 obory:  Kresba a malba, Keramika a Grafika.

Výuka se bude konat v dopoledních hodinách od 10.00 do 13 hodin.  Kresba a malba, také grafika a Dramatický obor budou jednou za 14 dní. Jen keramika bude každý týden (problém vysychání hlíny).  Je potřeba, abyste se zapsali na váš obor a dny, kdy se vám to hodí nejlépe.

 

Den v týdnu                     Obor                                          
Pondělí                                          
 Kresba a malba
Úterý                                             
 Kresba a malba
Úterý                                                
 Keramika
Středa                                          
 Kresba a malba
Čtvrtek                                         
 Dramatický obor

 

A nyní to hlavní:

Dejte  nám vědět, který obor a který den jste si vybrali. Keramika a divadlo jsou dané rozvrhem.  Kresba a malba je v pondělí, úterý a středu. Můžete si vyberte den, který vám vyhovuje.  Ale pokud můžete který koliv den na Kresbu a malbu, napište všechny tři možnosti. ( Pak ovšem přijďte hned první termín, který jste si vybrali a my tu skupinu upřesníme podle zájemců). Pište buď e-mailem na adresu zus.stitneho@seznam.cz,  nebo volejte 222 780 750, nebo 607 913 039, nebo pište dopisy, co je pro vás jednodušší. Těšíme se na zprávy od vás. Na našich webových stránkách v článku Akademie umění a kultury, podčlánku Aktuality, vám potvrdíme vaše přání a pozveme na první výuku. Obvykle se zahajuje slavnostní imatrikulací. Letos bohužel - z dobře známých důvodů- bude imatrikulace odložena. Ale výuka začne hned 1.října ( čtvrtek, Dramatický obor).

                                                                                                            řed. AUKS Ak.mal.Vladimír Vošahlík