MULTIMEDIÁLNÍ ODDĚLENÍ

Výtvarný obor Základní umělecké školy se rozšířil o novou multimediální učebnu, která je vybavena desíti výkonnými počítači s kompletním balíkem profesionálních kreativních aplikací Adobe Cloud - Např. Photoshop, InDesign, Illustrator, dále profesionálním tiskařským strojem, digitální zrcadlovkou a další technikou.
 
Vyučujeme: Grafický design (grafika na počítači)
 
Studentům nabídne podrobný pohled do tajů práce ve grafickém studiu, poučí o moderních technologiích, které se v současné době využívají a umožní si vše přímo vyzkoušet na společných i individuálních projektech. Kurz je vhodný nejen pro enthusiasty, ale také pro zájemce o budoucí studium na středních výtvarných školách, VOŠ a vysokých školách, včetně individuální přípravy na příjimací zkoušky. Výuka bude probíhat v odpoledních hodinách. Přihlásit se na kurz  je možné elektronickým formulářem zde na webu nebo osobně v pracovní dny přímo na ředitelství školy nebo ve třídě.
 
Další informace:
 
Výuka se koná v učebně číslo 4 (3.patro) každou středu a čtvrtek.
 
Kurzovné: žáci základní školy 2500 Kč / rok, studenti střední školy 2600 Kč / rok, dospělí 6000 Kč / rok
 
Studenti Akademie umění pro seniory mají školné zdarma.
 
Vaše případné dotazy zašlete e-mailem učiteli:
 
BcA. Marek Vošahlík  e-mail: marek.vosahlik@email.cz  web: www.marekvosahlik.cz     
 
Zde si můžete vyplnit přihláškuElektronická přihláška
 
Bližší info o programu výuky: Grafický design
 
Pozn. Pokud se budete hlásit elektronicky, vyberte v přihlášce "výtvarný obor" a poté prosím zašlete lektorovi email se sdělením, kdy si přejete nastoupit na výuku. ( email lektora: marek.vosahlik@email.cz )
 
ucebna